Állásajánlat - Beszállítói minőségirányítási mérnök

Termék gyorskereső

Kategória vagy alkategória mutatása

Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? Az 1839 óta az egészségügy fejlődését szolgáló B. Braun-vállalatcsoportnál mindkettőt megtalálja! A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft., a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt., valamint a Központi Funkciókat ellátó B. Braun SSC Hungary Kft. képviseli. A vállalatcsoport több mint 2600 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Gyöngyösi termelési divíziónk minőségirányítási csapatába keresünk a magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba: Beszállítói minőségirányítási mérnök

Feladatok:

  • A beszállító kiválasztási folyamata során meghatározott kvalifikációs intézkedések elvégzése
  • Folyamatos beszállítói teljesítményértékelés a minőségügyi KPI-ok figyelembevételével, intézkedések kezdeményezése és követése
  •  A beszállítói periodikus értékelési riportok elkészítése
  • A beszállítói minőség fejlesztésre vonatkozó akciótervek megvalósulásának szakmai koordinálása, szükség esetén eszkalálás a területi vezető felé
  • Áru bejöveteli minőségellenőrzési csoport támogatása
  • Alkatrész vizsgálati tervek elkészítése, időszakos felülvizsgálata és beszállítókkal történő egyeztetése a specifikációk alapján
  • Együttműködés a shop floor management keretein belül a minőségi problémák hibaok elemzésében és a beszállítók fejlesztésében
  • Beszállítói panaszok és korrekciós intézkedések kezdeményezése, kezelése és értékelése
  • Beszállítói auditok lefolytatása
  • Jóváhagyott beszállítói lista naprakészen tartása
  • Reklamációkezelés

Elvárások:

  • Felsőfokú (szakirányú) végzettség
  • Több éves, gyártásban és minőségellenőrzési területen szerzett tapasztalat
  • Termék előállításához alkalmazott ellátási lánc folyamatának részletes ismerete
  • Beszállítói vagy belső auditok végrehajtásában szerzett tapasztalat előny
  • Minőségügyi probléma megoldó technikák ismerete (CAPA, 8D, Ishikawa, 5 Why, PDCA)
  • SAP-rendszer ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Pontosság, precizitás
  • Etikus magatartás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Proaktív csapat
  • Stabil, támogató vállalati háttér
  • Négyszeres AON legjobb munkahely
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

B. Braun Magyarország gyöngyösi telephelye - 3200 Gyöngyös, Déli külhatár 2-4

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével küldje el Dékány Adrienn HR munkatárs részére (adrienn.dekany@bbraun.com).