ÁLLÁSAJÁNLAT - DIALIZÁLÓ ÁPOLÓ (TATABÁNYA)

Termék gyorskereső

Kategória vagy alkategória mutatása

ÁLLÁSAJÁNLAT - DIALIZÁLÓ ÁPOLÓ

Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? Az 1839 óta az egészségügy fejlődését szolgáló B. Braun-vállalatcsoportnál mindkettőt megtalálja! A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft., a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt., valamint a Központi Funkciókat ellátó B. Braun SSC Hungary Kft. képviseli. A vállalatcsoport több mint 2600 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

A tatabányai 8. számú dialízisközpontunkba napi 8 órás, teljes munkaidős vagy részmunkaidős munkavégzésre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

DIALIZÁLÓ ÁPOLÓ

Feladatok:

  • Dialíziskezelések kivitelezése a vállalati belső eljárási rend részletes és pontos előírásai alapján, orvos-szakmai felügyelet mellett
  • A dialíziskezelésekhez tartozó adminisztrációs és dokumentációs feladatok ellátása

A pozícióhoz tartozó elvárás

  • Minimum középfokú egészségügyi végzettség (OKJ 55, vagy 2015 előtti OKJ 54, vagy 2020 utáni Szakmajegyzék szerinti Általános ápolói végzettség)
  • Empátia, türelem
  • Jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • 1 év munkaviszonyt követően lojalitás bónusz
  • 2 évente automatikus bérfokozat emelkedés (az alap béremelésen felül)
  • 2 műszakos munkarend, szabad vasárnap
  • Az egészségügyi szektor egyik legmeghatározóbb foglalkoztatójánál szerezhető tapasztalat
  • Folyamatos szakmai fejlődés, részvételi lehetőség a vállalat belső továbbképzésein

Munkavégzés helye: B. Braun Avitum Hungary Egészségügyi Szolgáltató Zrt. 8. számú dialízisközpont (2800 Tatabánya, Dózsa György út 77/D)

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát Szigeti Anita (anita.szigeti@bbraun.com) ápolási és minőségügyi vezető és Wurstné Bíró Edina (edina.biro@bbraun.com) gazdasági koordinátor részére.