Állásajánlat - HR Generalista

Termék gyorskereső

Kategória vagy alkategória mutatása

Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? Az 1839 óta az egészségügy fejlődését szolgáló B. Braun-vállalatcsoportnál mindkettőt megtalálja! A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft., a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt., valamint a Központi Funkciókat ellátó B. Braun SSC Hungary Kft. képviseli. A vállalatcsoport több mint 2700 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Gyöngyösi termelési divíziónk HR csapatába keresünk a magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba: HR Generalista

Feladatok:

  • A vezetők munkájának napi szintű HR támogatása
  • Szervezetfejlesztési folyamatokban történő aktív részvétel
  • Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási, on-boarding és értékelési folyamatban
  • HR-riportok készítése
  • SAP SuccessFactors rendszer napi szintű használata
  • A menedzsment és a kollégák képzés-fejlesztési folyamataiban való részvétel
  • A hozzá tartozó terület stratégiájához illeszkedő HR-akciók tervezése
  • Együttműködés a HR társterületeivel
  • HR-folyamatoknak való megfelelés és kapcsolódó adminisztrációs tevékenység elvégzése

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat HR Business Partneri munkakörben
  • SAP SuccessFactors magas szintű ismerete
  • Nexon bérszámfejtési program ismerete előny
  • Nagyfokú önállóság, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Magas szintű MS Office tudás
  • Kommunikációs angol nyelvtudás szóban, írásban
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Kiemelkedő érzelmi intelligencia

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Proaktív csapat
  • Stabil, támogató vállalati háttér
  • Great Place To Work tanúsítvány
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye: B. Braun SSC Kft. 3200 Gyöngyös, Déli Külhatár út 2-4.

Jelentkezés módja: A jelentkezéshez kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes, részletes szakmai önéletrajzát Dékány Adrienn HR BP részére:, adrienn.dekany@bbraun.com