ÁLLÁSAJÁNLAT - DIALIZÁLÓ ÁPOLÓ (Kaposvár)

Termék gyorskereső

Kategória vagy alkategória mutatása

ÁLLÁSAJÁNLAT - ADMINISZTRÁTOR

A B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi vállalata. A Magyarországon 2600 munkatársat foglalkoztató cégcsoport orvosi eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével, valamint országos dialízishálózatában vesebetegek kezelésével foglalkozik. Csatlakozz a B. Braun Avitum csapatához, és legyél te is részese a kiemelkedő színvonalú egészségügyi szolgáltatásnak.

A kaposvári 4. számú dialízisközpontunkba napi 8 órás, teljes munkaidős munkatársat az alábbi pozícióba:

ADMINISZTRÁTOR

Feladatok:

  • A dialízis központban kezelt betegek dokumentációjának vezetése, a kezelési adatok és laboradatok rögzítése
  • Általános adminisztrációs feladatok ellátása

A pozícióhoz tartozó elvárás

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • 1 év munkaviszonyt követően lojalitás bónusz
  • 3 évente automatikus bérfokozat emelkedés (az alap béremelésen felül)
  • Az egészségügyi szektor egyik legmeghatározóbb foglalkoztatójánál szerezhető tapasztalat

Munkavégzés helye: B. Braun Avitum Hungary Egészségügyi Szolgáltató Zrt. 4. számú dialízisközpont (7400 Kaposvár, Tallián Gyula utca 20-32.)

Jelentkezés módja: Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát Csonka Gyöngyi (gyongyi.csonka@bbraun.com) ápolási és minőségügyi vezető és Dudás Szilvia (szilvia.dudas@bbraun.com) gazdasági vezető részére.