Állásajánlat - Takarító

Termék gyorskereső

Kategória vagy alkategória mutatása

Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? Az 1839 óta az egészségügy fejlődését szolgáló B. Braun-vállalatcsoportnál mindkettőt megtalálja! A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft., a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt., valamint a Központi Funkciókat ellátó B. Braun SSC Hungary Kft. képviseli. A vállalatcsoport több mint 2600 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Gyöngyösi gyárunkba keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

TAKARÍTÓ

Feladatok:

  • A gyár különböző higiéniai besorolású területeinek takarítása
  • Irodák, folyosók, lépcsőházak, mosdók takarítása
  • Fogyóeszközök újratöltése
  • Hulladékürítés

Elvárások:

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Precíz, alapos, igényes munkavégzés
  • Szabálykövető hozzáállás
  • Megbízhatóság
  • 3 műszak vállalása
  • Hétvégi munkavégzés vállalása
  • Előny: Gyártói munkakörnyezetben szerzett takarítói tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Elérhető havi jelenléti bónusz: bruttó 20 000 Ft
  • Elérhető napi teljesítmény bónusz: 2500 Ft/nap
  • SZÉP-kártya: bruttó 25 000 Ft
  • Év során elérhető további jelenléti bónuszok összesen: bruttó 350. 000 Ft
  • Munkaviszony tartamától függően elérhető egyéb juttatások (munkatársajánlási, törzsgárda juttatás)
  • Stabil, növekedési fázisban lévő multinacionális vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Saját állományban történő foglalkoztatás
  • Ingyenes céges buszjárat

Érdeklődés esetén kérjük, küldje el magyar nyelvű pályázatát az allasgyongyos.hu@bbraun.com címre a pozíció nevének megjelölésével.