Állásajánlat - Kaposvár (Beteghordó)

Termék gyorskereső

Kategória vagy alkategória mutatása

Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? Az 1839 óta az egészségügy fejlődését szolgáló B. Braun-vállalatcsoportnál mindkettőt megtalálja! A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft., a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt., valamint a Központi Funkciókat ellátó B. Braun SSC Hungary Kft. képviseli. A vállalatcsoport több mint 2600 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Kaposvári dialízisközpontunkba keressük új kollégánkat a következő pozícióba: BETEGHORDÓ

Feladatok

  • A dialízisközpontban kezelt betegek támogatása, szállítása, mozgatása; szakrendelésekre, egyéb vizsgálatokra történő kisérése
  • A betegellátáshoz szükséges anyagok és eszközök átvétele, ezek mozgatása raktárhelyiségbe, kezelőkbe
  • Raktárhelyiség és egyéb helyiségek rendjének megőrzése
  • A laboranyagok, leletek szállítása közvetlen felettese által meghatározott helyre

A pozícióhoz tartozó elvárások

  • Megbízhatóság, empátia, lelkiismeretesség
  • Jó fizikai erőnlét
  • Covid-19 elleni védőoltás, 3. oltás megléte szükséges

Amit kínálunk

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Munkaruha és védőruha biztosítása
  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat, támogató vállalati légkör
  • Teljes munkaidős, 8 órás munkaviszony határozatlan idejű szerződés 3 hónapos próbaidővel
  • Beosztás szerinti munkarend, vasárnap nincs munkavégzés
  • Minden 2. nap szabad
  • 1 év munkaviszonyt követően jelentős összegű lojalitásbónusz

Munkavégzés helye: B. Braun Avitum Hungary Zrt. 4. számú dialízisközpont (7400 Kaposvár, Tallián Gyula utca 20-32.).

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet Csonka Gyöngyi Ápolási és minőségügyi vezetőnél: gyongyi.csonka@bbraun.com