ÁLLÁSAJÁNLAT - ELEMZŐ (SALES TERÜLET)

Termék gyorskereső

Kategória vagy alkategória mutatása

Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? Az 1839 óta az egészségügy fejlődését szolgáló B. Braun-vállalatcsoportnál mindkettőt megtalálja! A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft., a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt., valamint a Központi Funkciókat ellátó B. Braun SSC Hungary Kft. képviseli. A vállalatcsoport több mint 2600 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Budapesti cégközpontunkba keresünk a magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba: Elemző (Sales terület)

Feladatok:

  • Havi és ad hoc értékesítési és költségriportok elkészítése, elemzése és kommunikációja az érintett területek vezetőivel
  • Az értékesítési divíziókon belüli belső elszámolások technikai előkészítése, koordinálása és lebonyolítása
  • Beruházásokkal kapcsolatos kontrolling feladatok elvégzése
  • A senior controlling business partner munkájának támogatása
  • Riporting rendszer fejlesztésében történő aktív részvétel
  • Adatminőség folyamatos javítása
  • Az üzemgazdasági ismereteket igénylő projektekben történő részvétel
  • Együttműködés a magyarországi cégcsoporton belüli társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Megfelelő számviteli alapismeretek
  • Legalább 1-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Emelt szintű számítógépes ismeret (MS O365)
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP) előny
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret
  • Analitikus szemlélet
  • Logikus gondolkodásmód
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Pontosság, precizitás
  • Csapatmunkára, és önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Proaktív csapat
  • Stabil, támogató vállalati háttér
  • Négyszeres AON legjobb munkahely
  • Great Place to Work tanúsítvány
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye: B. Braun Trading Kft központi irodaház– 1023, Budapest, Felhévizi u. 5.

Jelentkezés módja: Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével küldje el Dékány Adrienn HR-munkatárs részére (adrienn.dekany@bbraun.com) részére.